EKİPMAN KİRALAMA

Plazma TV – Mini Buzdolabı – Kahve Otomatı – Su Sebili – Çay Kazanı – Masa – Sandalye- Broşürlük – Vitrin – Askılık – Banko – Vip Koltuk Takımı – Bar Taburesi- Açılış, Kongre, Fuar Extra Malzemeleri vb…

EKİPMAN KİRALAMA

MESS Ajans

Kiralık fuar malzemesi sitesi ,fuar katılımcılarının fuarlarda talep ettikleri fuar malzeme kiralama ihtiyaçları için kurulmuştur. Fuar malzemesi kiralama talepi ne kadar erken alınırsa o kadar rahat çözümlenir.Örneğin fuar sandalye masa kiralama ihtiyacı fuar tarihine 1 gün kala geldiğinde Yoğunluklardan dolayı kiralık fuar malzemesi temin edilemeyebilir. Başlıca fuar kiralama malzemelerimiz ,sandalye,masa,koltuk,elektronik ekipman,plazma ve lcd tv, Yapay ve canlı çiçek,buzdolabı,su sebili,elektrik malzemeleri,aydınlatma malzemeleri ve bunlara benzer kiralık fuar malzemeleridir. Sizde ihtiyacınız olan kiralık fuar malzemelerini istediğiniz saatte bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz. Başarılı,bol kazançlı ve mutlu bir fuar geçirmeniz dilerlerimizle organizasyonlarda host – hostes tercümanlık hizmetleri sağlanmaktadır.

Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz. fuar organizasyonu, fuar ikramları, fuar catering gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon çeşitlerinde sizlere gerek teknik ekipman, gerekse çalışacak personel açısından her türlü hizmeti sunmaktadır.

Kiralık fuar malzemesi ,fuar katılımcılarının fuarlarda talep ettikleri fuar malzeme kiralama ihtiyaçları için kurulmuştur. Fuar malzemesi kiralama talebi çok önemlidir, İhtiyacınız olan kahve otomatı kiralama ve diğer talepleriniz için önceden dönüş yapınız. Fuarda toplantı masasına mı ihtiyacınız var. Fuar masa ve sandalye kiralama için bizi aramanızda fayda var.

Kurumunuza ait bir animasyon olduğunu varsayarsak,etkileyici bir ekran büyüklüğünde standınıza can katmak istemez misiniz. LCD Kiralama hizmetiyle birlikte 42,44,46″ monitörlerle sizlere montaj dahil hizmet vermekteyiz. Gelin görüşelim,standınızı planlayalım. Unutmayın ki insanları etkilemenin en kolay yolu video yani görsel iletişimdir.