HOST

Açılış Organizasyon Hostu – Fuar Hostu - Kokteyl Hostu - Lansman Hostu - Kongre Hostu

HOST

MESS Ajans

Fuar açılışları, mağaza tanıtımları, açılış organizasyonları, fuar organizasyonları, işyeri açılışları, düğün organizasyonları, yemek organizasyonları, gezi organizasyonları, piknik organizasyonları, özel gösteriler gibi etkinlikler için host temin ederek sizlerin tanıtım ve görevli ihtiyaçlarınızı uzman elemanlarımızla temin ediyoruz.

Ürün hakkında bilgi vermek firma ürünlerini tanıtmak, davetli olan misafirlere yardımcı olmak ve gelen davetlilere ikramlarda bulunmaktır.

Konusunda tecrübeli olan mankenlerimiz fuar alanındakli ürünleri inceleyen davetlilerle ilgilenerek ürünler hakkında görüşlerini de almaktadırlar.

Böylece ürünlerinizin daha kolay yoldan tanıtılması ve müşteri memnuniyetini karşılayacak türden ilgi alakanın gösterilemesi, davetliler ve yoldan geçen insanlar ile iletişime geçerek bilgi alışverişinde bulunan elemanlarımız Çalıştıkları kurum için ellerinden gelen gerekli hizmet ve desteği vermektedirler.

Ayrıca firma sahibi istediği üzerine gelen davetlilerden ürünler ile ilgilenler olduğu takdirde ön satış bilgilendirmesi de yaparak firmaya katkı sağlarlar.