HOSTES

Açılış Organizasyon Hostesi / Fuar Hostesleri - Kokteyl Hostesi - Lansman Hostesi - Ürün Tanıtım Hostesi - Kongre Hostesleri

HOSTES

MESS Ajans

Ürettiğimiz hizmetin her sürecinde kaliteyi ön planda tutarak, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlayıp sektörümüzde saygın kuruluşlar arasında yer almak ve ihtiyaçları takip ederek müşterilerimizin istediği kaliteyi ve hizmeti ekonomik ve maksimum verimde tutmaktır.

Prensip edindiğimiz iş görme standartlarımız; işlerin bir defada, doğru ve eksiksiz olarak yapılması anlayışına dayanmaktadır.

Başta AutoShow, Motoshow, BoatShow olmak üzere lüks tüketime giren ürünleri kapsayan fuarlarda bu hizmet sıklıkla verilmektedir. Sektörel fuarlarda şirketler markalarını, özellikle lüks ve gösterişli ürünlerini dahada parıltılı hale getirmek, ilgi çekmek adına tercih ettiği hizmetlerdendir.

Son 7 yılda Fuar Model Hizmeti %150 büyüme göstermekte olup günümüzde lüks tüketime girmeyen diğer sektörel fuarlarda da sıklıkla görülmeye başlanmıştır.

Yukarıda da bahsedildiği üzere, sizlerde yeni bir ürününüzü daha dikkat çekecek şekilde sergilemek istiyor, standınıza daha da ilgi toplamak istiyorsanız bu hizmeti tercih etmeniz markanızı ve ürününüzü daha da tanınabilirliğe ulaştırabilir.